Julekalender luke 14

Hei! I dag tenkte jeg at jeg skulle gi ut en kalendergaver! Den er sponset av Clarins. Premien er en mascara fra Clarins i fargen 01, fargen er altså svart.

For å være med i trekningen må du svare på dette spørsmålet

Hvilken farge har designet til selve mascararen?
a) Gul
b) Sølv
c) Grønn

* Husk å skriv navn og e-post.




Da sier jeg bare lykke til!:)

 

 

- Maria

28 kommentarer

Cecilie Marie

cecilie-marie2@hotmail.com

- er litt usikker det, men tror det er sølv :D?

Bryhn ^^-Kommenterer tilbake

14.des.2010 kl.11:44

EHmm, grønn ? : )

Silje

14.des.2010 kl.12:21

Silje Løvbak

Siljel@live.no

Den er i fargen sølv?

anettevinda

14.des.2010 kl.14:13

Designet er sølv :)

anette_._93@hotmail.com

Anette Vinda

Mathilde

14.des.2010 kl.14:33

b) Sølv :D Mathilde Braadland, mathilde.95@hotmail.no

Ellen Catrine

14.des.2010 kl.14:55

tror den er rød eller sølv :-)

ellen_reppen@hotmail.com

Veronika¢¾-

14.des.2010 kl.15:00

sølv

veronika_gus@hotmail.com

Marte :-)

14.des.2010 kl.15:29

Sølv :-)

marte1995@live.no

Anna

14.des.2010 kl.15:31

b) sølv! ;-)
herlig header<3

Sandra Bertelli

14.des.2010 kl.15:51

Den er sølv! :)

Hannah - Kommenterer tilbake

14.des.2010 kl.15:51

sølv, hannah2010@live.no

kaja

14.des.2010 kl.16:12

sølv :-))

Anne Waadeland

14.des.2010 kl.16:15

sølv :D<3

Sina

14.des.2010 kl.16:16

Sølv! :-)

Sina Moen

sina_moen97@hotmail.com

Helene - kommenterer tilbake

14.des.2010 kl.16:20

sølv :-)

Sv: takk for kommentar

Marie Pindsle

14.des.2010 kl.16:32

Sølv :D

- aurora

14.des.2010 kl.16:43

selve mascaraen er b) sølv :- D

sigrid lien

14.des.2010 kl.16:55

sølv :D

thea haugan

14.des.2010 kl.17:23

sølv :D

lisa bye

14.des.2010 kl.18:12

sølv:-D

Elise

14.des.2010 kl.19:05

Tror det er sølv! :))

Karine

14.des.2010 kl.19:15

Sølv! :)

kristineam

14.des.2010 kl.19:30

tippe sølv jaaa! :-)

kristineammmm

rebeccahennie

14.des.2010 kl.19:42

Den er sølv :-)

Rebecka H.S

14.des.2010 kl.21:03

Sølv. :)

Marie

14.des.2010 kl.21:21

Den er i sølv <3

Vanja

14.des.2010 kl.21:22

Designet på mascaraen er sølv, ha en god jul videre! :)

Skriv en ny kommentar

Mwin

Mwin

15, Trondheim

Heeei! Jeg heter Maria og er 15 år. Jeg blogger om hverdagen,intersesser og ting som faller meg inn. Håper du liker det. Jeg er veldig spontan til tider og kan være veldig utholdmodig. Det var litt om meg.

Kategorier

Arkiv

hits